Şehit Serkan YILMAZ Bilgi-Kültür Evi ve Kapalı Yüzme Havuzu İki Konsept Bir Arada Detaylar

Şehit Serkan YILMAZ (Saçaklızade Mahallesi) Bilgi ve Kültür Evi ve Kapalı Yüzme Havuzu İle İki Konsepti Bir Arada Yaptık. 

Çocukların ve gençlerin gelişimine katkı da bulunmak için Saçaklızade Mahallemizde inşa ettiğimiz Bilgi ve Kültür Evi, yeni tasarlanan konseptiyle çocuklarımızın yeni öğrenme ve eğlenme mekanı olacaktır.

Tasarladığımız bu proje; 2.735 m² alan üzerinde olup, bodrum, 1.bodrum, zemin, 1.kat, 2.kat ve çatı katından oluşmaktadır. 1.bod - rum kat, 674 m² ‘lik alana sahip olup, bu katta 112 m² ‘lik yüzme havuzu, 15 m² ‘lik çocuk yüzme havuzu, duş ve soyunma odaları bulunmaktadır.

Zemin katta ise vatandaşlarımızın sağlıklı bireyler olmasına katkı sağlamak amacıyla; fitness salonu, atölyelerde yapılan işlerin sergilenebileceği sergi alanı, ofisler, müdür odası ve kantin mevcuttur. 1.katta; 5 adet derslik ve öğretmen odası, 2. katta; çok amaçlı salon, kulis ve kütüphane bulunmaktadır.

Çatı katı olarak planlanan bölümde ise bay-bayan mescit ve abdesthaneler yer alır. Havuz ve fitness ekipmanlarıyla yeni konsepte geçen Bilgi ve Kültür Evlerimiz, mekanik özellikleri olarak; ısıtma soğutma, VRF ve kalo - rifer sistemi, yerden ısıtma ve devir daim sistemlerinden oluşmaktadır.

Proje Detay Bilgilerinin İçeren Kartvizit

HIZLI ERİŞİM